Представники

Запрошуємо инструкторов, Організації, Клуби, Додзьо для співпраці та популяризації Фулл-Контакт Карате на території України, а також за її межами.

АР Крим

Вінницька область
Shin Karate
м. Калинiвка — Баранчук Анатолій, 5й дан.

Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область

Київська область
Shin Karate
м. Київ — Дучков Андрій, 6й дан.
Kyokushin Karate
м. Київ — Миколайчук Юрій, 4й дан

Кіровоградська область
Луганська область

Львівська область
Shin Karate
м. Львів — Олег Кіндзер, 4й дан.
м. Дубляни — Олег Кіндзер, 4й дан.

Миколаївська область
Jissenkai Karate
м. Южноукраїнськ — Вітковський Олег, 7й дан.
м. Южноукраїнськ — Конарев Ігор, 2й дан.
м. Южноукраїнськ — Костов Андрій, 2й дан.
смт. Арбузинка — Вітковський Владислав, 2й дан.
Shin Karate
м. Первомайськ — Соколовський Роман, 6й дан.
м. Мигія — Амур Володимир, 1й дан.

Одеська область
Aikitedo
м. Одеса — Матюнен Анатолий, 7й дан.
м. Одеса — Бедан Костянтин, 3й дан.
м. Одеса — Хоменко Данило, 3й дан.
м. Одеса — Денисов Олег, 2й дан.
м. Одеса — Уланов Олексій, 1 кю.
м. Одеса — Ксендзенко Михайло, 1й кю.
м. Одеса — Фукi Iлона, 2й кю.
Shin Karate
м. Одеса — Рекунов Андрiй, 7й дан.
м. Одеса — Фролов Леонід, 6й дан.
м. Одеса — Мазур Денис, 3й дан.
м. Одеса — Кащенко Володимир, 3й дан.
м. Одеса — Никитюк Вадим, 2й дан.
м. Одеса — Сапеску Руслан, 2й дан.
м. Одеса — Романiв Вiталiй, 2й дан.
м. Одеса — Гальченко В’ячеслав, 4 кю.
с. Загнитково — Кiчук Родiон, 2й кю.
Бессарабiя
Shin Karate
м. Ізмаїл — Шиляєв Олег, 7й дан.
м. Болград — Цой Сергій, 5й дан.
с. Каракурт — Міхньов Георгій, 3й дан.
м. Ізмаїл — Решетніков Олег, 3й дан.
м. Ізмаїл — Касьянов Леонід, 2й дан.
м. Ізмаїл — Параховий Дмитро, 2й дан.
c. Теплица — Акчурин Сергей, 2й дан.

Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область

Поділитися посиланням: